Im po PROstu chce się chcieć! - Powiat Słubicki

- To, że możemy dziś być w tym miejscu, to spełnienie naszych największych marzeń - mówiła dziś Joanna Sierżant - Rekret, szefowa słubickiego stowarzyszenia po PROstu, które doczekało się wreszcie swojej nowej siedziby. Mimo, że stowarzyszenie działa tu od listopada, to dziś dokonano uroczystego otwarcia.

- Jest to dla nas ogromna zmiana. Mamy teraz dużo miejsca, a co za tym idzie, lepsze warunki pracy dla terapeutów i dla dzieci - dodała pani prezes dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowego miejsca dla stowarzyszenia.
- To niesamowite, że tak niewielki personel jest w stanie robić tyle ważnych i potrzebnych rzeczy - chwaliła reprezentująca starostę Leszka Bajona sekretarz powiatu Wioletta Grzęda, wręczając pani prezes kosz z upominkami.
Nie zabrakło części artystycznej - burzę oklasków zebrał recital ośmioletniego Maćka Kopaczewskiego. Brawo!
Podopieczni stowarzyszenia i działającego przy nim Środowiskowego Domu Samopomocy mają teraz do dyspozycji aż dwanaście sal terapeutycznych oraz trzy pomieszczenia biurowe. W planach na ten rok jest m.in. budowa zewnętrznej windy. Życzymy powodzenia!