Uwaga, ważna wiadomość dla stowarzyszeń i organizacji pozarządowych z powiatu słubickiego! - Powiat Słubicki

W najbliższy wtorek o 13.00, w siedzibie Fundacji na Rzecz Collegium Polonicum odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych, podczas którego będzie można się dowiedzieć m.in. jakie możliwości dają fundusze europejskie i jak z nich korzystać.

- Omówimy także warunki przyznania wsparcia, wskażemy dokumenty i dedykowane strony internetowe oraz zaprezentujemy Generator eNGO, wykorzystywany do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert - zachęcają organizatorzy.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny tutaj: