Co słychać wśród książek? - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ciekawe spotkanie z praktykiem innowacyjnej metody coachingowej oraz prezent od słubickiej poetki - oto kolejna porcja wiadomości ze słubickiej biblioteki. Dziękujemy!

- 31 stycznia w bibliotece odbyło się spotkanie z pedagogiem

i praktykiem metody „Points of You” Ewą Pawletą, w którym wzięli udział seniorzy z powiatu słubickiego. 
Karty coachingowe „Points of You” pomagają uruchomić naszą intuicję, wspierając tym samym rozwój i samoświadomość. Uczestniczki spotkania zainspirowane zdjęciami widocznymi na kartach, poruszyły liczne tematy ze swojej przeszłości i teraźniejszości, zastanawiając się przy okazji, jakie mają plany i nastawienie na nowy 2018 rok.

- „W Poezji jest radość, o którą tak trudno w szarej rzeczywistości…” - tymi słowami do lektury najnowszego zbioru wierszy zaprasza słubicka poetka Elżbieta Nowak, współautorka almanachu zatytułowanego „A w Szpiegowie”.
Zbiorek wierszy powstał nieprzypadkowo, ale też, w pewnym sensie i ad hoc! Dzięki uprzejmości pani Eli, słubicka biblioteka otrzymała dwa egzemplarze almanachu 19 autorów pt.: „A w Szpiegowie”. Zapraszamy do lektury!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

BPMiG Słubice

Udostępnij