Jest już październikowe wydanie "Wiadomości Powiatowych" - Powiat Słubicki

Obszerne fotorelacje z powiatowych obchodów Dnia Nauczyciela oraz Seniora, stypendia starosty Leszka Bajona dla najlepszych uczniów naszych szkół, a także spotkanie na wysokim szczeblu w sprawie słubickiej obwodnicy i 30. rocznica Koła Związku Sybiraków w Słubicach - to tylko niektóre tematy, które znajdziecie w październikowym wydaniu "Wiadomości Powiatowych".

Gazeta jest już kolportowana do skrzynek naszych mieszkańców, zaś wersja elektroniczna dostępna jest poniżej. Zapraszamy do lektury!

pdfgazeta_2019_pazdziernik.slubice-podglad-7.pdf2.3 MB