Nasi seniorzy mieli swoje święto! - Powiat Słubicki

Trudno o lepsze zakończenie XXI Lubuskiego Tygodnia Seniora, niż wielki bal! Ale po kolei: pisaliśmy już o środowej uroczystości, na którą starosta Leszek Bajon zaprosił seniorów z powiatowych stowarzyszeń oraz Dziennego Domu Senior+ w Słubicach.

Kilka dni później role się odwróciły - tym razem to starosta został zaproszony. A konkretnie na obchody Dnia Seniora, zorganizowane w piątek przez słubicki oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Naszych seniorów odwiedził także wicestarosta Robert Włodek.
Były życzenia, bukiet kwiatów dla prezesa słubickiego PZERiI Kazimiery Chrzanowskiej oraz... zabawa do późnego wieczora.
Dziękujemy za zaproszenie!