Prozdrowotne świętowanie na nowo otwartym placu Bohaterów - Powiat Słubicki

- Najlepszy widok na to miejsce jest z okna mojego gabinetu, toteż gdyby ktoś chciał skorzystać, serdecznie zapraszam - deklarował wczoraj starosta Leszek Bajon, podczas uroczystego otwarcia zmodernizowanego placu Bohaterów w Słubicach.

Obecni byli również: członek zarządu województwa Marcin Jabłoński, burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak i Łukasz Kaczmarek, prezes słubickiego szpitala, który przygotował dla mieszkańców prozdrowotny piknik. Nie zabrakło przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy i jego zastępcy Ryszarda Chusteckiego.
Piknik nie był jedyną atrakcją tego dnia. Słubiczanie podziwiali teatr uliczny z Krakowa, pokaz ognia i wody z nowymi fontannami w roli głównej, były także występy lokalnych artystów, maraton fitness, warsztaty pierwszej pomocy i zdrowe przekąski.
Przypomnijmy: remont placu rozpoczął się na początku roku i kosztował gminę 4,3 mln zł.