18 października wyjazdowe posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów - Powiat Słubicki

Kolejne, tym razej wyjazdowe posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów, odbędzie się 18 pazdziernika o godz. 10:00, w Lubuskim Szpitalu Specjalistycznym Pulmonologiczno- Kardiologicznym w Torzymiu.

PROGRAM  POSIEDZENIA

I. Część oficjalna:

• Powitanie zaproszonych gości;
  • Oficjalne otwarcie wyjazdowego posiedzenia Rady;
  • Przedstawienie personalne członków Rady (przewodnicząca Rady).

II. Część merytoryczna:

• Funkcjonowanie, Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno- Kardiologicznego w Torzymiu, jego plany na przyszłość i związane z nimi problemy –  prezes zarządu szpitala Katarzyna Lebiotkowska oraz lekarz geriatra dr  Urszula Hurny;
  • Informacje o podjętych czynnościach w sprawie utworzenia Ośrodka Geriatrii w Torzymiu, wraz z przekazaniem kopii wniosku do budżetu województwa lubuskiego na 2020 r. - przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów oraz radna Lubuskiego Sejmiku Seniorów Barbara Kwiatkowska;
  • I etap budowy Ośrodka Geriatrii – stan zaawansowania prac, problemy – dyrektor ds. inwestycji torzymskiego szpitala Tomasz Pisarek.

III. Część wizualna:

•  Zwiedzanie powstającego Ośrodka Geriatrii i innych nowo powstałych obiektów, m.in. obiekt rehabilitacji.

IV. Dyskusja, wnioski.

Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów