To wielki sukces! Przewodnicząca Powiatowej Rady Kobiet Kazimiera Jakubowska została wiceprzewodniczącą… Wojewódzkiej Rady Kobiet! - Powiat Słubicki

Wybór pani Kazimiery najpierw na członka Rady, a następnie na jej wiceprzewodniczącą, nie powinien dziwić, wszak doświadczenie w działalności na rzecz kobiet ma ogromne.

Już kilkanaście lat temu była pełnomocnikiem wojewody do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn, pełniła też funkcję przewodniczącej Społecznej Rady Kobiet, działającej przy wojewodzie lubuskim, przewodziła również Krajowemu Forum Równych Szans oraz Praw Kobiet i Mężczyzn. W marcu została wybrana na przewodniczącą Powiatowej Rady Kobiet w Słubicach. Przypomnijmy, że był to pierwszy tego typu organ w województwie!
W imieniu starosty Leszka Bajona i całego zarządu powiatu serdecznie gratulujemy!