Jaki był miniony rok dla słubickich policjantów? - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z jaką efektywnością pracowały słubickie służby kryminalne w zeszłym roku? Jaka była wykrywalność przestępstw? Ilu osób poszukiwano, a ile odnaleziono? Aż wreszcie jak wyglądało w ubiegłym roku bezpieczeństwo w ruchu

drogowym?
Między innymi o tym opowiadał zastępca komendanta powiatowego policji w Słubicach podkom. Tomasz Kaczyński podczas dzisiejszej odprawy słubickich policjantów. 
Była to jedna z ważniejszych odpraw w roku - podsumowano na niej bowiem działania, w których brali udział słubiccy policjanci w ostatnich kilkunastu miesiącach.
Odprawę otworzył zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. starosty Marcina Jabłońskiego, prokuratora rejonowego Małgorzaty Fili, a także szefów gmin powiatu słubickiego oraz przedstawicieli różnych służb mundurowych.

Udostępnij