Wspólnie łączymy siły przeciwko mowie nienawiści! - Powiat Słubicki

Już wkrótce, z inicjatywy starosty Leszka Bajona, mediatora i policjantki Sylwii Szary, trenera transpersonalnego Edyty Maliczak, adwokata Marty Tetzlaw - Dering oraz prokuratora Adama Grochoły, odbędzie się cykl spotkań dla uczniów powiatowych szkół średnich.

Ich wspólny tytuł to: "Konflikt - adwokat, prokurator czy mediator?"
- Prelegenci będą radzić, jak walczyć z hejtem i mową nienawiści czy rozwiązywać różnego rodzaju konflikty, np. za pomocą mediacji - zapowiadają nasi partnerzy.
Jesteśmy w trakcie dogrywania szczegółów, o których będziemy informować na bieżąco.