Nominacja, nagroda i awans - Powiat Słubicki

Czy wiecie, że powiat słubicki ma nowego sekretarza? Od wczoraj funkcję tę pełni Wioletta Grzęda.

Pani Wioletta 14 lat przepracowała w samorządzie, z czego 9 lat jako sekretarz powiatu gorzowskiego. Wśród jej wielu kompetencji można wymienić m.in. zarządzanie finansami.
Pani sekretarz życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowym stanowisku i spokojnej pracy w starostwie!
Rozpoczęcie pełnienia obowiązków przez nowego sekretarza zbiegło się w czasie z 30-leciem pracy zawodowej Marzeny Kwiek, dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Słubicach. Pani dyrektor otrzymała dziś od starosty nagrodę jubileuszową. Przyłączamy się do gratulacji!
Należą się one również Marzenie Zając, pracownicy Wydziału Organizacyjnego starostwa, która otrzymała awans na podinspektora ds. administracyjnych. Brawo!