W nowy rok szkolny z nowoczesnością! - Powiat Słubicki

Takiego początku roku szkolnego nie spodziewali się uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Słubicach! Po wakacjach czekała na nich nie lada niespodzianka: nowa pracownia komputerowa!

- To komputery dla nas? Super! Wyglądają na nowoczesne - oceniali uczniowie, od razu testując nowy sprzęt, który zakupiono w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie słubickim".
Nową pracownię otworzył starosta Leszek Bajon.
- Jestem pewny, że posłuży ona w znakomity sposób, zarówno uczniom, jak i nauczycielom - mówił, życząc jednocześnie wszystkiego co najlepsze w kolejnych miesiącach nauki.
 Jednak komputery to nie wszystko! W ramach projektu pracownię wyposażono w funkcjonalne meble, tablicę suchościeralną oraz drugą, interaktywną z projektorem. Jest też urządzenie wielofunkcyjne i prezenter.
- Pozostały do kupienia pomoce dydaktyczne i filmy demonstracyjne - zapowiada koordynatorka projektu Sylwia Cor. A całkowity koszt powstania pracowni w Ośrodku to 50 tys. złotych.
_______________________

Projekt pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie Słubickim”, realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej 8 Nowoczesna edukacja, Działania 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego, Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, nr umowy: RPLB.08.04.01-08-0023/16.