Co dalej z obwodnicą Słubic? Starosta Leszek Bajon zapowiada rozmowy na wysokim szczeblu - Powiat Słubicki

- Mimo, że od lat słucham zapewnień o powstaniu obwodnicy Słubic, to wciąż wierzę, że w końcu się uda. Powiat niewiele może tu pomóc. Nie zamierzamy jednak siedzieć z założonymi rękoma, dlatego 16 września organizujemy spotkanie nie tylko w sprawie obwodnicy, ale również innych problemów komunikacyjnych miasta i gminy - zapowiada wicestarosta Robert Włodek.

Na spotkanie zaproszono gminnych i powiatowych radnych, burmistrza Słubic, wojewodę, marszałka, a także członków zarządu i radnych województwa.
Zaproszenia wysłano też szefom: Zarządu Dróg Powiatowych lubuskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich.
- Chciałbym, by to spotkanie było otwarte dla wszystkich mieszkańców - deklaruje R. Włodek.
- Mam nadzieję, że jego efektem będzie konkretny plan działań, który w efekcie doprowadzi do wymarzonego przez nas wszystkich celu - dodaje wicestarosta. Trzymamy zatem kciuki!