Pokazali, że naprawdę mają talent! - Powiat Słubicki

- Brawo! Widać, że się solidnie przygotowaliście! - dało się słyszeć z widowni, która zachwycona podziwiała uczestników kolejnej edycji konkursu "Talent show" w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Rzepinie.

I trudno odmówić racji publiczności. W zmaganiach wzięło udział kilkunastu wychowanków Ośrodka, którzy śpiewali znane przeboje, a nawet deklamowali wiersze!
Burza oklasków towarzyszyła każdemu występowi, dlatego nic dziwnego, że jury miało niemały problem z wyłonieniem trójki najlepszych.
Dla artystów nie mogło zabraknąć dyplomów oraz upominków.
 - Konkurs zorganizowaliśmy już po raz czwarty To po to, by zaprezentować pasje i zdolności naszych podopiecznych - mówili wychowawcy w Ośrodka.
I trzeba przyznać, że im się to udało. W imieniu starosty Leszka Bajona gratulujemy wszystkim uczestnikom!