Zieloni z wizytą u starosty - Powiat Słubicki

- Wszystkie działania związane z ochroną środowiska spotykają się z naszym poparciem - takie słowa usłyszeli dziś od starosty Leszka Bajona jego goście, szefowie Koła Partii Zieloni w Ośnie Lubuskim: Tomasz Aniśko i Alicja Matwiejczuk.

- Nasze województwo jest regionem pełnym lasów i urzekającej przyrody. To naturalny teren dla Zielonych, którzy w swoim programie mają m.in. walkę o klimat - przekonywał T. Aniśko.
- Lubuskie jak mało które miejsce w Polsce obfituje w walory przyrodnicze, które trzeba chronić. A skoro takie działania wpisują się w wasz program, trudno ich nie wspierać - dodał starosta.