Dzieci z Naszej Chaty będą miały wakacje dzięki... sztandarowi powiatu - Powiat Słubicki

- To fantastyczna wiadomość, te pieniądze spadły nam po prostu z nieba, a przeznaczymy je na wakacje dla naszych dzieci! - nie kryje radości Dorota Łazarczyk, dyrektorka Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" w Cybince.

To właśnie tam, dziś w samo południe, trafiła nadwyżka z pieniędzy, które przez ostatnie lata darczyńcy przekazywali na konto Komitetu na Rzecz Ufundowania Sztandaru dla Powiatu Słubickiego. To prawie 1.800 zł.
 - Taki cel postawiliśmy sobie jeszcze w momencie zawiązywania się Komitetu sześć lat temu. Teraz, gdy sztandar jest już gotowy, a nadwyżka przekazana dzieciom z Naszej Chaty, można rozwiązać Komitet - mówi nam jego przewodnicząca Kazimiera Jakubowska. - Zadania Komitetu zostały zrealizowane w całości - podkreśla.
W imieniu starosty Leszka Bajona gratulujemy, darczyńcom raz jeszcze dziękujemy, a dzieciakom z Naszej Chaty życzymy fantastycznych wakacji!