Deszcz nagród, wyróżnień i odznaczeń dla Powiatowego Urzędu Pracy! - Powiat Słubicki

Zacznijmy od tego, że urząd, jako jedyna tego typu placówka w województwie, otrzymał statuetkę ministra rodziny, pracy i polityki społecznej za wykorzystanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2018. To jednak dopiero początek.

- Dodatkowo słubicki urząd pracy otrzymał wyróżnienie za uzyskanie w ubiegłym roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie lubuskim - mówi nam Genowefa Borowiak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słubicach.
Słubicki PUP dostał dwa wyróżnienia jednocześnie w trzech kategoriach oceny – KFS, efektywność działań i migracja osób. I znów jako jedyny w województwie!
Jakby tego było mało, kilka dni wcześniej na pracowników urzędu spadł grad odznaczeń! Stało się to podczas marcowych obchodów 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia w Urzędzie Marszałkowskim. Podczas uroczystości wręczono w imieniu prezydenta RP odznaczenia dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Słubicach za długoletnią służbę. Prezydent odznaczył pięcioro pracowników urzędu, w tym jednym medalem srebrnym (Joanna Dulewicz-Maryniec) oraz czterema medalami brązowymi (Beata Openkowska, Robert Martyn, Rafał Ossowski oraz Andrzej Zbrożek).
To nie wszystko! Marszałek województwa wyróżnił dyplomem dodatkowo sześciu pracowników urzędu za ponad 20-letni staż pracy w publicznych służbach zatrudnienia (Genowefa Borowiak, Renata Zawadzka, Danuta Świerkowska, Maria Kulikowska, Krystyna Kołkowska i Katarzyna Simonienko).
W imieniu starosty słubickiego Leszka Bajona serdecznie gratulujemy!