Nasi seniorzy postawili na aktywność! - Powiat Słubicki

- Tutaj liczyła się zdrowa rywalizacja oraz ruch na świeżym powietrzu! - opowiadają nam członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Zarządu Rejonowego w Słubicach, którzy 16 sierpnia wzięli udział w XI Letniej Spartakiadzie Seniorów w Kostrzynie nad Odrą.

Zawody zorganizowali: Kostrzyńskie Stowarzyszenie "Człowiekiem Jestem" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie.
Jak podkreślają uczestnicy, spartakiada składała się z wielu konkurencji sportowych. W zmaganiach wzięli udział także seniorzy zza Odry.
Na końcu wręczono puchary i certyfikaty. - Ale najważniejsza była wspaniała zabawa! - śmieje się Kazimiera Chrzanowska z zarządu związku.
W imieniu starosty, który wsparł naszych dzielnych zawodników zapewniając im transport, gratulujemy sportowej postawy!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.