Drodzy Tatusiowie, dziś Wasze święto! - Powiat Słubicki

Z okazji Dnia Ojca składamy wszystkim Tatom, Tatusiom i opiekunom z naszego powiatu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Ojcostwo ma szczególne znaczenie społeczne ze względu na niezwykle ważną rolę w procesie wychowawczym i w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków. Dlatego w tym szczególnym dniu pragniemy podziękować wszystkim Ojcom i pełniącym rolę Ojców za trud wychowania oraz troskę o dobro dzieci i całej rodziny.
W tym szczególnym dniu wspominamy także Ojców, którzy nie doczekali dzisiejszego święta. Na zawsze pozostała po nich pamięć i miłość...

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza