Starosta z wizytą u kuratora oświaty - Powiat Słubicki

O sprawach powiatowej oświaty rozmawiał wczoraj starosta Leszek Bajon z lubuskim kuratorem oświaty Mariuszem Biniewskim.

Poruszono zwłaszcza temat powierzenia stanowiska nowemu dyrektorowi Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, który będzie pełnił tę funkcję od września (wkrótce napiszemy o tym więcej). M. Biniewski zapewnił o wszelkiej pomocy w zakresie bieżących kwestii związanych z powiatową edukacją. - Z panem kuratorem widujemy się regularnie. Dzisiejsze spotkanie było bardzo merytoryczne, zresztą podobnie, jak poprzednie - podsumowuje starosta.