Do zobaczenia we wrześniu! - Powiat Słubicki

Na buziach uśmiechy, w rękach świadectwa, a w głowach jedna myśl: od jutra wreszcie laba! Tak było dzisiaj w powiatowych szkołach, gdzie zabrzmiały ostatnie dzwonki.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego bezpiecznych wakacji życzył starosta Leszek Bajon wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą. Jego zastępca Ryszard Chustecki odwiedził uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Licealnych. Nie zabrakło tu także naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciecha Skwarka i jego zastępczyni Patrycji Harasimowicz.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nauczycielom podziękowała wicestarosta Regina Waszkiewcz oraz główna specjalistka ds. oświaty w starostwie Grażyna Bajon. Była okazja do wręczenia nagrody starosty za wysokie wyniki w nauce, a otrzymała ją Ewa Sawicka. Gratulujemy!

Wakacje rozpoczęły się też dla uczniów Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, gdzie pojawił się członek zarządu powiatu Maciej Błoński.

Wszystkim uczniom i nauczycielom raz jeszcze życzymy dobrego i zasłużonego wypoczynku!

Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.