Pokazali swój talent i świetnie się bawili - Powiat Słubicki

Jak kreatywnie uczcić Dzień Dziecka? Można na przykład pokazać swoje umiejętności, jak zrobili to uczniowie i przedszkolaki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Ich dzisiejszy show „Mam talent” wzbudził prawdziwy aplauz wśród nauczycieli oraz rodziców. I trudno się dziwić – mali artyści udowodnili, że są nie tylko utalentowani, ale i potrafią się fantastycznie bawić.

Występy oklaskiwała także dyrektorka ośrodka Alicja Pietrzyk wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciechem Skwarkiem, który przyniósł prezent od starosty Leszka Bajona – ogromny koszyk ze słodkościami.

Nie była to jedyna atrakcja tego dnia – na placu przed szkołą dzieci chętnie brały udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach.

Dziękujemy za zaproszenie!

Wiecęj zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.