Starosta oraz zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium - Powiat Słubicki

Były kwiaty, wzajemne podziękowania oraz brawa - podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu radni udzielili wotum zaufania i uchwalili absolutorium dla zarządu powiatu za 2022 rok. Oznacza to, że zdecydowana większość radnych akceptuje zeszłoroczne działania starosty, wicestarosty oraz członków zarządu powiatu.

- To już piąte absolutorium tek kadencji, co pokazuje, że starania zarządu powiatu spotykają się z przychylną oceną nie tylko radnych, ale i mieszkańców. Dziękuję za zaufanie radnym, a pracownikom starostwa za zaangażowanie i ciężką pracę - mówił starosta Leszek Bajon po głosowaniu.

Gratulujemy!