Jak skorzystać z unijnej kasy? Tego będzie można się dowiedzieć na konsultacjach w starostwie - Powiat Słubicki

W związku z rozpoczęciem perspektywy finansowej PW Interreg BB-PL 2021-2027 oraz bardzo dużym zainteresowaniem wnioskodawców i naborem wniosków, Regionalny Pukt Kontaktowy programu zaplanował przeprowadzenie konsultacji dla przyszłych beneficjentów - w Słubicach odbędą się one 12 czerwca, od 10.00 do 13.00, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, przy ul. Piłsudskiego 19.

W spotkaniu będą uczestniczyli także pracownicy Punktu Informacji Funduszy Europejskich, którzy przedstawią możliwości pozyskania wsparcia w innych obszarach.

Więcej informacji znajduje się tutaj: