Drodzy absolwenci, połamania pióra na maturze! - Powiat Słubicki

- Gratuluję wszystkim maturzystom! Teraz zaczyna się wasz najpiękniejszy czas: możecie wszystko, a niczego nie musicie. Rzecz jasna, podziękowania należą się także waszym rodzicom oraz nauczycielom, którzy doskonale przygotowali was do egzaminu dojrzałości – mówił dziś, podczas pożegnania absolwentów Zespołu Szkół Licealnych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, starosta Leszek Bajon, który nie przyszedł z pustymi rękoma.

Dla dyrektorek Marzeny Guźniczak i Małgorzaty Kościńskiej kwiaty, a dla najlepszych orłów nagrody pieniężne! Otrzymali je od starosty: Bartosz Łyskanowski (ZSL) oraz Weronika Jurys i Urszula Franczyk (CKZiU). Brawo!

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim absolwentom, a że matury już za kilka dni - nie możemy nie życzyć powodzenia!

Zapraszamy do naszej fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.