Biblioteka w Specjalnym Ośrodku wzbogaci się o nowe książki i wyposażenie - Powiat Słubicki

Powiat słubicki, jako organ prowadzący szkoły, otrzymał wsparcie finansowe na zakup książek będących nowościami wydawniczymi i nowych elementów wyposażenia biblioteki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słubicach. Wojewoda lubuski przekazał na ten cel 3 000 zł (w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025”), co stanowi 80 procent całości. Reszta, czyli 750 zł, pochodzi z budżetu powiatu.