Wkrótce rusza remont internatu przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Umowa podpisana! - Powiat Słubicki

Dopiero co tydzień temu starosta Leszek Bajon podpisał z wykonawcą umowę na remont sali gimnastycznej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, a już dziś przyszedł czas na kolejne porozumienie - tym razem w sprawie modernizacji skrzydła internatu przy Ośrodku. Staroście towarzyszyli: wicestarosta Robert Włodek i skarbnik powiatu Grażyna Neumann.

To dzięki środkom, które powiat słubicki otrzymał w ramach Rządowego Programu "Polski Ład". Chodzi o 4 250 000 zł, które w całości będzie przeznaczone na prace remontowe. Warto podkreślić, że dzięki modernizacji MOS będzie w stanie przyjąć większą liczbę wychowanków. Trzymamy zatem kciuki za powodzenie prac!