Stypendia starosty rozdane. Poznajcie nasze orły, którym dodaliśmy... skrzydeł! - Powiat Słubicki

- Jestem dumny, że mogę być tu z wami i pogratulować wam znakomitych wyników w nauce. Nauki, do której nie trzeba was zachęcać, sądząc po średnich waszych ocen - podkreślał dziś starosta Leszek Bajon, podczas wręczania tegorocznych stypendiów najlepszym uczniom powiatowych szkół. Towarzyszył mu przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, dołączając się do gratulacji.

Podziękowano również nauczycielom i rodzicom, których praca miała niebagatelny wpływ na wyniki ich podopiecznych. I przyznacie, że jak na orłów przystało, każdy z nich zasłużył na pamiątkową, "uskrzydloną" fotkę.

A oto nasza złota dziesiątka:

• Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Julia Boryń, Maja Skórska, Klaudiusz Paprocki oraz Bartosz Łyskanowski;
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Marcel Ryszard Adamczewski;
  • Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach: Natalia Kiedrowicz, Oliwia Pomes, Hubert Kupis, Julia Durajczyk oraz Zuzanna Czyżewska.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim stypendystom! Jesteście wielcy!

Więcej zdjęć z wręczania stypedniów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.