Czas na ostatni dzwonek! - Powiat Słubicki

- Po kolejnym roku wytężonej pracy zarówno uczniom, jak i nauczycielom należą się upragnione wakacje - mówił dziś naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Wojciech Skwarek, który reprezentował starostę Leszka Bajona podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Dziękujemy za zaproszenie! W imieniu starosty i przewodniczącego Rady Powiatu wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy cudownej i bezpiecznej laby. Do zobaczenia wkrótce!

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.