W województwie lubuskim zmienił się standard nadawania cyfrowej telewizji naziemnej - Powiat Słubicki

Zmiana sposobu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej staje się faktem: 28 marca województwo lubuskie znalazło się w gronie pierwszych regionów, w których nastąpiło przełączenie. Cały proces przejścia na DVB-T2/HEVC zakończy się 28 czerwca. Nowocześniejszy i korzystniejszy standard pozwoli na odbiór większej liczby programów telewizyjnych, w jeszcze lepszej jakości obrazu.

Musisz być przygotowany na zmianę! Jeśli twój telewizor nie odbiera nowego sygnału - kup dekoder lub telewizor, wyposażony w technologię DVB-T2/ HEVC.

Sprawdź, czy spełniasz wymagania programu  i złóż wniosek o dofinansowanie do zakupu dekodera lub telewizora wyposażonego w nowy standard odbioru, na poczcie lub w internecie.

Więcej informacji znajdziesz na: www.gov.pl/CyfrowaTV lub dzwoniąc pod numer 42 253 54 30.