W noworocznej atmosferze o ważnych dla mieszkańców sprawach - Powiat Słubicki

Jaki był miniony rok? Co czeka nas w przyszłym? Jakie inwestycje szykują się w poszczególnych gminach powiatu słubickiego i jakie plany ma nasz szpital? Między innymi o tym rozmawiał starosta Leszek Bajon, podczas noworocznych spotkań.

Pierwsze z nich, z włodarzami gmin powiatu, odbyło się w słubickim Urzędzie Miejskim. – W serdecznej atmosferze rozmawialiśmy o potrzebach naszych mieszkańców. Każdy z nas ma wiele pomysłów, które mamy nadzieję zrealizować w tym roku – mówi starosta, dziękując burmistrzowi Słubic Mariuszowi Olejniczakowi za świetnie przygotowane spotkanie i merytoryczne podejście do omawianych spraw. Podziękowania należą się również gminie Słubice za finansowe wsparcie słubickiego szpitala w ubiegłym roku.

A skoro już przy szpitalu jesteśmy, warto dodać, że starosta i wicestarosta spotkali się także z zarządem lecznicy: prezesem szpitala Adamem Koniukiem i wiceprezesem Magdaleną Łażewską-Wiadomską. Głównymi tematami były: opieka zdrowotna mieszkańców powiatu oraz inwestycje, zarówno te, jakie w ostatnich miesiącach realizuje szpital (a jak wiadomo, jest ich niemało), jak i te, które są planowane.

Życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!