Nasi seniorzy już gotowi na święta! - Powiat Słubicki

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Doskonale zdają sobie z tego sprawę uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Słubicach, którzy, jak już pisaliśmy, ostatnio wzięli się za przygotowywanie fantastycznych stroików.

A dziś, podczas wigilijnego obiadu, przy choince i - tak, tak - pod jemiołą, starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek życzyli wszystkim wesołych świąt. - I żeby wszystkie wasza marzenia spełniały się krok po kroku, z byciem zdrowym na czele - podkreślali goście. Nie zabrakło także dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach Anny Gołębiowskiej.

Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i życzymy wesołych świąt!