Słubiccy seniorzy wiedzą, że święta coraz bliżej - Powiat Słubicki

Czy nasi seniorzy byli w tym roku grzeczni? Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości – również Mikołaj (a nawet kilku), który sypał dziś upominkami jak z rękawa. Święty w tym roku był wyjątkowo łaskawy, bo na słodkości załapali się także: starosta Leszek Bajon oraz burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, którzy odwiedzili seniorów na zaproszenie szefowej słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów Kazimiery Chrzanowskiej. Teraz to już naprawdę można zacząć odliczanie do pierwszej gwiazdki!