Prof. dr hab. Tadeusz Wallas laureatem Nagrody Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu"! - Powiat Słubicki

Prorektor Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wielokrotnie nagradzany i honorowany autor mnóstwa publikacji, bez którego słubickie Collegium Polonicum nie byłoby takie, jakie znamy - prof. dr hab. Tadeusz Wallas został kolejnym - tym razem wskazanym przez zarząd powiatu - tegorocznym laureatem Nagrody Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu".

- To głównie dzięki niemu niewielki powiat słubicki może się pochwalić prężnie działającą i uznaną wyższą uczelnią - podkreślał starosta Leszek Bajon, który wręczył swój medal podczas czwartkowej uroczystości w Collegium Polonicum. Laudację odczytał wicestarosta Robert Włodek.

Panie profesorze, serdecznie gratulujemy!