Uwaga! Warunkowa przydatność wody do spożycia z wodociągu publicznego w Słubicach. - Powiat Słubicki

Na podstawie Komunikatu nr 27 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego z dnia 29.11.2021 r. w sprawie warunkowej przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego w Słubicach zaopatrującego miejscowości: Słubice, Kunowice, Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz, Pławidła informujemy, że:

Woda do celów konsumpcyjnych tj. do picia, przygotowania posiłków i potraw, do mycia i płukania warzyw, owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni mających kontakt z żywnością, a także do kąpieli noworodków powinna być używana – wyłącznie po przegotowaniu.

Woda nieprzegotowana może być wykorzystywana do celów sanitarnych (WC).

pdfKomunikat-nr-27-PPIS-z-dnia-29.11.2021-r.-w-sprawie-warunkowej-przydatnoci-wody-do-spoycia-.pdf132.59 KB