Październikowa sesja Rady Powiatu za nami - Powiat Słubicki

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu radni wysłuchali informacji na temat realizacji zadań oświatowych w minionym roku szkolnym. Podjęto uchwały m.in. w sprawie: ustalenia rozkładu godzin pracy aptek na terenie powiatu słubickiego w 2022 roku oraz wysokości opłat i kosztów związanych z usunięciem i przechwywaniem pojazdów w przyszłym roku. Na sesji pojawili się również prezes i wiceprezes słubickiego szpitala, którzy opowiedzieli o realizowanych przez lecznicę projektach oraz bieżącej sytuacji związanej z działalnością placówki.