Znamy już trójkę tegorocznych laureatów nagrody starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu"! - Powiat Słubicki

Kto został nagrodzony? Tego na razie nie możemy zdradzić. - Kandydaci do nagród starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu", która w tym roku zostanie przyznana po raz trzeci, to osoby nietuzinkowe, przyczyniające się swoją działalnością na polu samorządowym, kulturowym, społecznym czy edukacyjnym do rozwoju naszego powiatu – podkreśla starosta Leszek Bajon.

Tym razem Powiatowa Rada Kobiet, Powiatowa Rada Seniorów oraz zarząd powiatu wskazali po jednym kandydacie, toteż nie było potrzeby zwoływać kapituły w sprawie głosowania.

Kto został uhonorowany w tym roku? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni, a póki co, przypomnijmy sobie laureatów z ubiegłych lat: