Pandemia, ASF i zapobieganie zagrożeniom tematami dzisiejszego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - Powiat Słubicki

O aktualnej i prognozowanej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 oraz o planach wspólnych działań, które będą podejmowane w przypadku wystąpienia anomalii pogodowych i zagrożenia powodzią, rozmawiano dziś podczas kolejnego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Spotkanie prowadził starosta Leszek Bajon. Poruszono także kwestię rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń.