Na terenie starostwa trwała szalona zabawa. Tak podziękowaliśmy naszym rodzinom zastępczym - Powiat Słubicki

Prawo jazdy, pozwolenie na budowę czy mapka geodezyjna - to, że takie rzeczy można załatwić w starostwie, wie chyba każdy. Ale czy przypuszczaliście, że na terenie urzędu (a raczej na jego tyłach), uda się zorganizować fantastyczną zabawę? - Dziś udowodniliśmy, że jest to absolutnie możliwe - mówił starosta Leszek Bajon, który wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosił rodziny zastępcze z całego powiatu oraz dzieci z "Naszej Chaty" na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Czego tu nie było! Ogromne dmuchańce, wata cukrowa i popcorn, przysmaki z grilla, a także konkursy i zabawy przygotowane przez niezawodnych animatorów z kunowickiej "Uśmiechniętej planety". Nie mogło zabraknąć podziękowań dla członków rodzin zastępczych. Swoje stoisko miał też Zakład Ubezpieczeń Społecznych, można było również skorzystać z konsultacji udzielanych przez słubicką Fundację Terapii i Rozwoju "Mind" oraz zasięgnąć informacji na temat bezpłatnych porad prawnych, świadczonych w starostwie.

Dziękujemy za to, co robicie na co dzień i za... dzisiejszą zabawę! Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.