Wicemarszałek województwa z wizytą w "Naszej Chacie" - Powiat Słubicki

- Przepiękne miejsce – nie krył zachwytu wicemarszałek województwa lubuskiego Łukasz Porycki, który odwiedził dziś świeżo przeniesioną i świeżo wyremontowaną „Naszą Chatę” w Słubicach. I to nie z pustymi rękami! Wicemarszałek przekazał placówce całe mnóstwo prezentów, w postaci piłek oraz zestawów edukacyjno-artystycznych. W imieniu dzieciaków serdecznie dziękujemy!

Ł. Poryckiemu towarzyszył starosta Leszek Bajon wraz z wicestarostą Robertem Włodkiem. Wspólnie obejrzeli teren przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, na którym planuje się wybudowanie wielofunkcyjnego boiska. Nie obyło się także bez wizyty przy powstającej sali gimnastycznej obok Zespołu Szkół Licealnych, gdzie lada dzień zostaną wznowione prace.

Dziękujemy za odwiedziny i już dziś zapraszamy ponownie – tym razem na uroczyste otwarcie hali!