Papież Polak w obiektywie uczniów oraz ich rodziców i nauczycieli - Powiat Słubicki

- Jestem pod wrażeniem. Potrafiliście połączyć wiedzę techniczną z tradycją, którą reprezentował nasz papież - mówił dziś starosta Leszek Bajon podczas podsumowania fotograficznego konkursu dla uczniów oraz ich rodziców i nauczycieli "Jan Paweł II w literaturze".

Międzyszkolny konkurs zorganizował, w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Słubicach. Wpłynęło 37 prac - każda była fotografią selfie, na której widniał autor zdjęcia oraz książka dotyczącą papieża Polaka. Liczyła się pomysłowość i kreatywność, toteż jury w składzie: Leszek Bajon, Anna Panek-Kusz oraz Tomasz Fedyszyn mieli twardy orzech do zgryzienia. A oto wyniki, z podziałem na poszczególne kategorie:

• Klasy IV:

I miejsce: Wojciech Kozaczyńśki, Marcin Kupiec
II miejsce: Hanna Matuszczak
III miejsce: Lidia Szczepanik

• Klasy V:

I miejsce: Julia Rękawiecka, Paulina Jakubiak-Głowaczewska
II miejsce: Wiktoria Roszak
III miejsce: Zofia Chmielewska

• Klasy VI-VIII:

I miejsce: Dominika Kaczmarek, Michał Kryński
II miejsce: Olga Cała, Kacper Banaszek
III miejsce: Julia Kulczewska, Alicja Wawrzyczek

• Rodzice:

I miejsce: Józefa Choina
II miejsce: Magdalena Majewska
III miejsce: Justyna Kulczewska-Ratajczak

• Nauczyciele:

I miejsce: Magdalena Kałkowska
II miejsce: Krystyna Bilińska, Bożena Rapa
III miejsce: Katarzyna Borula, Paweł Kołoszyc

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do fotogalerii z dzisiejszej uroczystości, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.