Dla Rzepina sieć wodno - ściekowa, a dla słubickiego szpitala - nowoczesna karetka! - Powiat Słubicki

Współpraca między różnymi szczeblami samorządów przynosi efekty! Dowiedli tego dziś: starosta Leszek Bajon, członek zarządu województwa Marcin Jabłoński oraz burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis.

Dzięki staraniom starosty podpisano dziś aneks, zgodnie z którym gmina Rzepin otrzyma dodatkowe dofinansowanie na inwestycje wodno - ściekowe. Z części tych środków burmistrz zobowiązał się zakupić karetkę dla słubickiego szpitala. - Każda forma współpracy z samorządami, ponad podziałami, cieszy - podkreślał starosta.