Spotkanie z wielokrotnym mistrzem i rekordzistą - Powiat Słubicki

- Cieszę się, że mogę pogratulować panu tylu fantastycznych wyników sportowych. I jestem dumny, że reprezentuje pan powiat słubicki nie tylko w kraju, ale i na świecie - mówił dziś starosta Leszek Bajon Sebastianowi Świtońskiemu, mistrzowi Polski, Europy i świata w wyciskaniu sztangi, który do swych wielu sukcesów dorzucił niedawno rekord świata.

Sportowiec, zapytany przez starostę o swoje trofea odpowiedział, że powoli nie mieszczą się w pokoju. My jednak wierzymy, że będzie ich jeszcze więcej! Zresztą okazja pojawi się już wkrótce: pan Sebastian zakwalifikował się do mistrzostw świata federacji GPC, które odbędą się pod koniec roku. Trzymamy kciuki!