Pani skarbnik zna się na cyferkach jak mało kto. I właśnie obchodzi jubileusz! - Powiat Słubicki

To już 45 lat, odkąd skarbnik powiatu Grażyna Neumann jest aktywna zawodowo! Z tej okazji starosta Leszek Bajon podziękował jej za wieloletnią i sumienną pracę.

Na pewno kojarzycie Grażynę Neumann, skarbnika powiatu. To ona czuwa w starostwie nad finansami, choć, jak wiadomo, nie zawsze jest łatwo. Jednak dzięki jej determinacji, doświadczeniu i wiedzy połączonej z pozytywną energią, sytuacja związana z powiatową kasą systematycznie ulega poprawie i to mimo programu naprawczego. W głównej mierze to zasługa pani skarbnik, która obchodzi właśnie piękny jubileusz: 45-lecie pracy zawodowej.

Przypomnijmy: pani Grażyna ze Starostwem Powiatowym w Słubicach jest związana od dawna. Przez osiem lat była tu księgową, a przez kolejne osiem, do maja 2015 roku, pełniła funkcję skarbnika powiatu. Na to stanowisko powróciła z początkiem 2019 roku.

Gratulujemy i, rzecz jasna, dziękujemy! Życzymy również dalszych osiągnięć w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym!