Już jest! Przygotowany wspólnie z naszymi sąsiadami turystyczny folder trafił właśnie do starostwa! - Powiat Słubicki

Na pewno wiecie, że w ramach projektu, który powiat słubicki realizował razem z powiatem Odra-Szprewa, remontu doczekała się droga z Nowych Biskupic do Rzepina oraz jedna z dróg u naszych sąsiadów. Ale ten wspólny projekt to nie tylko drogi!

W jego ramach, również z naszymi partnerami, przygotowaliśmy turystyczny folder, zawierający propozycje czterech jednodniowych wycieczek (rowerowa, piesza, wodna i kulturowa) po powiecie słubickim i tyle samo po powiecie Odra-Szprewa. Każda z wypraw została opracowana w języku polskim i niemieckim, a dodatkową atrakcją jest dołączona do folderu mapa turystyczna obu powiatów.

"Niezapomniane wyprawy po obu stronach Odry" już wkrótce będą kolportowane w dwóch powiatach. Dostaną je m.in. urzędy gmin, biblioteki, instytucje kulturalne, punkty informacji turystycznej, szkoły itp. Folder będzie można również pobrać ze stron obu samorządów.

Naszym partnerom zza Odry dziękujemy za sprawną współpracę przy tworzeniu tej wyjątkowej publikacji!

unia