Mimo pandemii Powiatowa Rada Kobiet nie zwalnia tempa - Powiat Słubicki

- W tym roku chcemy szczególnie skupić się na zdrowiu mieszkańców i naszym szpitalu. Cel?Przekształcenie słubickiej lecznicy w obiekt na miarę XXI wieku. Powoli wszystko idzie w dobrym kierunku - mówił piątek starosta Leszek Bajon podczas kolejnego posiedzenia Powiatowej Rady Kobiet.

Zanim panie przeszły do kolejnych punktów - dyskusji na temat kobiet w czasie pandemii czy stanowiska Wojewódzkiej Rady Kobiet wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji - starosta złożył życzenia urodzinowe Lilii Radkiewicz, jednej z członkiń Rady.

Dołączamy się!