Pojechali do stolicy wspierać orkiestrowe granie - Powiat Słubicki

Dwie karetki na sygnale przed starostwem? Spokojnie, nic złego się nie stało. Wręcz przeciwnie. - Jesteśmy już po odprawie ze starostą Leszkiem Bajonem. Wkrótce nasze dwa zespoły medyczne ruszają do Warszawy, by wspierać niedzielny finał orkiestry Jurka Owsiaka - mówił wczoraj Marek Walczak, szef słubickiego pogotowia ratunkowego (podmiotu leczniczego) "Walczak".

Jak wiadomo, pogotowie M. Walczaka już od lat wspomaga kostrzyński Pol'and'Rock Festiwal czy stołeczne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Nie wyobrażamy sobie, by miało nas tam zabraknąć i w tym roku. Na miejscu mamy do dyspozycji w pełni wyposażony, pod względem medycznym i logistycznym, szpital oraz fachową pomoc. W niedzielę bądźcie z nami! - dodał M. Walczak. Będziemy, a jakże!