Słubice pożegnały kapłana z misją - Powiat Słubicki

- Do końca życia związany był z parafią, którą tworzył - podkreślał starosta Leszek Bajon, biorąc w piątek udział w uroczystościach pogrzebowych zmarłego 13 stycznia ks. kan. Józefa Zadwornego. Towarzyszyli mu wiceszefowie Rady Powiatu: Ryszard Chustecki i Bogdan Hajkowicz. Nie mogło zabraknąć sztandaru powiatu słubickiego.

Mimo, że ksiądz Józef spoczął na cmentarzu w Krzeszycach, uroczystości rozpoczęły się w słubickim kościele pw. Ducha Świętego, świątyni, która nie powstałaby, gdyby nie jej pierwszy i wieloletni proboszcz. Mieszkańcy Słubic zawsze będą o tym pamiętać.