Do słubickiego szpitala płynie strumień pomocy. Dziękujemy! - Powiat Słubicki

- Jestem niezwykle dumny z mieszkańców naszego powiatu, którzy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca! Po tym jak słubicki szpital poprosił o wsparcie, pomoc dla pacjentów i personelu ruszyła szerokim strumieniem. Serdecznie za nią dziękujemy - nie kryje podziwu starosta Leszek Bajon.

Rzeczywiście, jest się z czego cieszyć. Od kilku dni do szpitala zgłasza się coraz więcej mieszkańców i instytucji, którzy przekazują środki dezynfekujące i higieniczne, sprzęt medyczny, odzież ochronną, a także napoje, jedzenie czy ubrania dla pacjentów. Nie można zapomnieć o wsparciu finansowym, a liczy się każda złotówka! W pomoc szpitalowi włączyli się także wolontariusze i mieszkańcy zza Odry.

Doprawdy, z takim zaangażowaniem możemy być pewni, że damy radę przejść przez ten niełatwy czas. Jesteście wielcy!

Pomoc wciąż jest potrzebna. W tej sprawie można kontaktować się, dzwoniąc na numer: 509 463 959.