Biegali, rzucali i skakali - mistrzostwa przyciągnęły kilkuset młodych lekkoatletów - Powiat Słubicki

Trzystu zawodników z czterech województw pojawiło się dziś na słubickim stadionie! Przybyli, by wziąć udział w 18. edycji Mistrzostw Euroregionu Dzieci i Młodzieży, połączonej z Wojewódzkimi Lubuskimi Igrzyskami LZS.

I choć zmagania były przeznaczone dla młodych, to na linii startu jako pierwsi ustawili się... nieco starsi: starosta Leszek Bajon, burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak i Marcin Guła z Euroregionu Pro Europa Viadrina, pod którego szyldem odbywały się zmagania. Z 20-metrowym dystansem cała trójka poradziła sobie całkiem, całkiem. Werdykt? - Wszyscy dobiegli do mety w jednym czasie - oznajmił sędzia, ku zadowoleniu zawodników.

Młodzi lekkoatleci biegali, skakali i rzucali, aż miło. Dla najlepszych były puchary, zaś dla wszystkich - pamiątkowe medale. Gratulujemy!

Więcej zdjęć z dzisiejszych zmagań znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.